info@tink.com.tr
Tink

Tink Hakkında

Markamız tink, teknolojik, inovatif, natürel ve kreatif kelimelerinden Tink Tasarım,1990 yılında Benşah Tekstil olarak hazır giyim üretim ve ihracatı yapmak üzere kurulmuştur. 1990 yılından 2010 yılına kadar dünyanın önemli markalarına onaylı imalatçı olarak üretim yapmıştır.

Onaylı üreticisi olduğumuz, Zara, Bershka, Osyho, Only, Vera Moda, River Island, Levis, Puma, Tomy Hilfiger, Next en başta gelen markalardır.

Benşah Tekstil 2010 yılında Tink Tasarım adını almış ve  sanat endüstrisi sektöründe çalışmaya başlamıştır..

Tink Tasarım, Türkiye’deki ve Dünya’daki müzelere, cam üreticilerine, mobilyacılara, mimari ve endüstriyel tasarımcılara, reklam ajanslarına, fotoğrafçılara, sanatçılara, kurumsal firmalara, kırtasiye sektörüne, online satış sitelerine sahip olduğu UV baskı makinaları ve CNC kesim ve diğer teknolojik ekipmanlar ile çözüm ortaklığı yapmaktadır..

Tink Tasarım ekibi ve  kültür-sanat  danışmanları ile birlikte otel, hastahane, okul, ofis, ev, gibi yerlere  özel  sanatsal işleri anahtar teslim projeleri hazırlayıp sunmaktadır.

Paşabahçe Mağazaları butik reyonları, İstanbul Modern, S. Sabancı, Pera, Koç, Burhan Doğançay müzeleri, BKG tarafından işletilen resmi müze ve ören yerlerinin butikleri, Vestel’in çözüm ortağıyız.

Dünyanın ilk ve tek 3 boyutlu-kabartmalı UV  baskı teknolojisi sayesinde adet sınırı olmaksızın camdan pleksiye, ahşaptan metale, doğal taştan seramik; hatta muma kadar her türlü malzeme üzerine 1000 m2 alanda üretim yapmaktayız.

Sun Stüdyo markasının baskı makinalarının Türkiye distribütörüyüz.

2010 yılında çıktığımız bu yolda, uzun seneler beraberce yürümek dileğiyle..

CNR FORUM INTERIOR INTERNATIONAL CONFERENCE & FAIR


TUYAP GLASS EXPO FAIR 2016